News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज समाचार

लागूऔषध गाँजासहित सनम पक्राउ

पोखरा । प्रहरीले पाँचसय ग्राम लागूऔषध गाँजासहित एकजना युवालाई पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्की र मातहतको वडा प्रहरी कार्यालय रामबजारबाट खटिएको प्रहरीले टोलीले गाँजासहित सनम लिम्बुलाई गत पुस २९ गते साँझपख पक्राउ गरेको हो ।

पाँचथर जिल्ला, मिक्लाजुङ गाउँपालिका वडा नं. ८ स्थायी ठेगाना भई हाल पोखरा महानगरपालिका वडा नं. ११ मा फुलबारीमा बस्ने वर्ष १९ को लिम्बुलाई प्रहरीले गाँजासहित पक्राउ गरेको हो ।

विशेष सूचनाका आधारमा लुकाईछिपाई राखेको अवस्थामा सनमको कोठाबाट प्रहरीले गाँजा बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका निमित्त प्रवक्ता एवम् सुचना अधिकारी प्रहरी निरीक्षक दीपक केसीले जानकारी दिनुभयो । पक्राउ परेका सनमलाई लागूऔषध सम्बन्धि कसूर अन्तर्गत थुनामा राखी अनुसन्धान अघि बढाईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

डनन्यूज ट्रेन्डिङ