News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

पर्यटन समाचार

टान पश्चिमाञ्चलका अध्यक्षमा पौडेलको उम्मेदवारी

पोखरा ।  ट्रेकिङ एजेन्सीज एशोसिएशन अफ नेपाल (टान) पश्चिमाञ्चलको आसन्न १६ औं अधिवेशनको लागि उम्मेदवार मनोनयन दर्ता शुरु गरिएको छ । कात्तिक १९ गते हुने अधिवेशनको लागि १४ सदस्यीय कार्यसमितिमा अध्यक्ष र सचिवमा एक एक जनाको उम्मेदवारी परेको टान सचिवालयले जनाएको छ । अध्यक्षमा सुशीलराज पौडेल र सचिवमा मिलन तिवारीको मात्र उम्मेदवारी परेको छ ।

त्यसैगरी प्रथम उपाध्यक्ष पदका लागि जीवनराज सापकोटा र धर्मराज पन्थीको उम्मेदवारी परेको छ । सापकोटा हाल सचिवमा रहेका छन् भने पन्थी द्धितीय उपाध्यक्षको जिम्मेवारीमा छन् । द्धितीय उपाध्यक्ष पदमा तीन जनाले मनोनयन दर्ता गराएका छन् । सो पदका लागि कृष्णप्रसाद आचार्य, दिवस लामिछाने र उदय सुवेदी रहेका छन् । आचार्य हाल कोषाध्यक्ष र सुवेदी सहसचिवको जिम्मेवारीमा हुनुहुन्छ । सहसचिवका लागि विश्वहाङ राई र रेशम अधिकारीले मनोनयन दर्ता गराएका छन् । कोषाध्यक्षमा कृष्णकुमारी गुरुङ र ढाकाराम अधिकारीले उम्मेदवारी दिएका छन् ।

त्यसैगरी ६ सदस्यका लागि ११ सदस्यले उम्मेदवारी दिएका छन् । सदस्यमा अनिल थापा, अमृतप्रसाद तिवारी, कालीबहादुर नेम्वाङ, गोपालकृष्ण सङ्ग्रौला, चन्द्रबहादुर भुजेल, जूना अधिकारी, विकास गुरुङ, मोहनप्रसाद सुवेदी, दिपकप्रसाद सापकोटा, नवराज श्रेष्ठ (सौरभ) र लक्ष्मी कोइराला रहेका छन् । दुईजना सदस्य पछि मनोनयन गरिने छ । टानको यही कात्तिक १९ गते १६ औं अधिवेशन र २७ औं वार्षिक साधारण सभा हुँदैछ ।

प्रतिक्रिया

डनन्यूज ट्रेन्डिङ