News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

जन आवाज समाचार स्वास्थ्य

दुवै मिर्गौला फेल बेघाको उपचारको लागि संगीत यात्रा

"रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेर दुवै मिर्गौला फेल भएकी बेघाको उपचारमा सहयोगको लागि आयोजक संस्थाहरूले अपिलसमेत गरेका छन् ।"

डन न्यूज
काठमाडौं ।
दुवै मिर्गौला फेल भएकी दमक नगरपालिका वडा नम्बर–०५ झापा स्थायी घर भएकी पदम कुमारी बेघाको उपचार सहयोगार्थ ‘जीवनका लागि संगीत यात्रा–२०७७’ हुने भएको छ । पदम कुमारी बेघा बचाउ अभियान र युथ ग्रुप नेपाल प्रा.ली.को आयोजनामा उक्त संगीत यात्रा देशका मुख्य–मुख्य शहरमा सञ्चालन गरिने जनाईएको छ ।

आज रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेर दुवै मिर्गौला फेल भएकी बेघाको उपचारमा सहयोगको लागि आयोजक संस्थाहरूले अपिलसमेत गरेका छन् । पीडित बेघाका छोरा अविन मेन्थ्याङ्बोले दिएको जानकारीअनुसार हालसम्म आमाको उपचारको लागि झापाका लायन्स क्लबहरुले ७० हजार रुपैयाँ आर्थिक सहयोग प्रदान गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै युथ ग्रुप नेपाल प्रा.ली.का प्रवन्ध निर्देशक अशोक क्षेत्रीले बेघाको उपचारको लागि अपिल गरे । र, क्षेत्रीले आफूहरुले उनको उपचारमा सहयोग पुर्याउने उद्देश्यले नै संगीत यात्रा कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको जानकारी दिए । उनले भने,‘यो कार्यक्रममार्फत जुट्ने सबै रकम उहाँको उपचारमा खर्च गर्छौं ।’

त्यस्तै, गायक राज लावुङले बेघाको उपचारको लागि आफूले गीत तथा संगीतसम्बन्धी सम्पूर्ण संघ÷संस्थाहरुलाई अपिल गर्ने र आफू सांगीतिक यात्रा अवधिभर साथै रहनेपनि विश्वास दिलाए । कार्यक्रमको सञ्चालन भने अविन मेन्थ्याङ्बोले गरेका थिए । मिर्गौला पीडित बेघाका एकमात्र छोरा छन् । उनी पछिल्लो दुई वर्षदेखि किड्नीको समस्यामा झेल्दै आएकी छिन् ।

प्रतिक्रिया