News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक पोखरामा नक्कली सुन धितो राखेर २४ लाख रुपैयाँ ठगि गर्ने पक्राउ

नक्कली सुन धितो राखेर कर्जा लिने २५ वर्षीय अभिसेक सुनार र बैंकमा धितो राखिएको नक्कली गरगहनाहरु । तस्विर : जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्की

पोखरा, २८ कार्तिक । राष्ट्रिय वाणिज्य बैंक लिमिटेड पृथ्वीचोक र विरौंटा शाखाबाट नक्कली सुन धितो राखेर लाखौं रुपैयाँ ठगि गर्ने व्यक्तिलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले पक्राउ गरेको छ ।

पर्वत कुश्मा नगरपालिका वडा नं. ३ स्थायी घर भई हाल पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १८ सराङकोट बस्ने २५ बर्षीय अभिसेक सुनारलाई पक्राउ गरिएको प्रहरी प्रमुख एसपी अजय केसीले जानकारी दिए । प्रमुख एसपी केसीका अनुसार सुनारले विभिन्न मितिमा नक्कली सुनका गरगहनाहरु राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकमा राखि कर्जा लिएको र लामो समयसम्म ब्याज र साँवा बुझाउन नआएपछि शंका लागेर चेक जाँच गर्दा यो रहस्य खुलेको हो ।

सुनारले बिरौंटामा रहेको राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकबाट १६ लाख ६० हजार र पृथ्वीचोकमा रहेको शाखाबाट ७ लाख ४५ हजार गरी २४ लाख पाँचहजार रुपैयाँ कर्जा लिएका थिए । अनुसन्धानका क्रममा नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी संघ कास्कीमा पठाएर ती गरगहनाहरु चेकजाँच गर्दा नक्कली सुनबाट तयार पारिएको भन्ने परीक्षण प्रतिवेदन प्राप्त भएको कास्की प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

पक्राउ परेका सुनारलाई कास्की जिल्ला अदालतबाट ठगी, आपराधिक विश्वासघात तथा आपराधिक लाभ (एक्सटर्सन) सम्बन्धी कसुरमा पाँचदिन म्याद थप गरी प्रहरीले अनुसन्धान प्रकृया अगाडि बढाएको छ ।

डनन्यूज ट्रेन्डिङ