News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

अर्थ-बिजनेश समाचार

बिजनेस प्रोफेसनल एग्रो प्रालिको अध्यक्षमा काफ्ले निर्विरोध

पोखरा । बिजनेस प्रोफेशनल एग्रो प्रा.लि.को अध्यक्षमा अभिषेक काफ्ले निर्विरोध चयन भएका छन् । प्रा.लि.को तेस्रो साधारण सभा तथा प्रथम अधिवेशनले काफ्लेको अध्यक्षतामा सात सदस्यीय नयाँ कार्य समिति निर्विरोध चयन गरेको हो ।

संस्थाको उपाध्यक्षमा भीम सुवेदी, सचिवमा विजय क्षेत्री र कोषाध्यक्षमा सन्तोष लामिछाने रहेका छन् । त्यसैगरी सदस्यहरुमा दिपक पौडेल, अबित केसी र घनश्याम गौतम रहेका छन् ।

केही वर्ष अघि २८ जना शेयर सदस्यहरुबाट शुरु गरिएको यस बिजनेस प्रोफेशनल एग्रो प्रा.लि.मा विभिन्न क्षेत्रका युवा उद्यमीहरुको सहभागिता रहेको छ । यस संस्थामा हार्डवयर, इलेक्ट्रोनिक तथा इलेक्ट्रिकल इन्जिनियरिङ तथा कन्स्ट्रक्सन, प्रिन्टिङ एण्ड प्रेस, पर्यटन, पर्यटन, कृषि औजार तथा उपकरण, औषधी व्यवसाय, इन्टेरिओर तथा आर्किटेक्ट, वित्तीय संस्थामा आवद्ध युवाहरुले सक्रियताका साथ २० रोपनी क्षेत्रफलमा कृषिजन्य लगायतका कार्यहरु गर्दै आईरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया