News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार विज्ञान-प्रविधी

इन्जिनियर न्यौपानेलाई ‘प्रबल जनसेवाश्री’

काठमाडौँ, ३ असोज । संविधान दिवसको अवसरमा सरकारले नेपाल इन्जिनियरिङ परिषद्का पूर्व बोर्ड सदस्य एवं नेपाल इन्जिनियर्स एसोसिएसनका पूर्व निर्वाचित सदस्य श्रीराम न्यौपानेलाई ‘प्रबल जनसेवाश्री’ पदकबाट विभूषित गरेको छ ।

न्यौपाने मेगाटेक हाइड्रो एण्ड इन्फ्रास्ट्रक्चर प्राइभेट लिमिटेडका कार्यकारी अध्यक्ष तथा नागढुंगा सुरुङ मार्ग आयोजनाका ‘टनेल सिभिल वक्र्स’ का उपठेकेदारका तर्फबाट निर्देशक समेत हुन् । न्यौपानेले मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको अम्बाथान सुरुङ खण्डको पनि सहायक ठेक्का लिएर सफलतापूर्वक काम सम्पन्न गरेका थिए ।

एडभान्स कलेज अफ इन्जिनियरिङ एण्ड मेनेजमेन्टका संस्थापक प्राचार्यसमेत रहेका न्यौपाने पुल्चोक इन्जिनियरिङ क्याम्पस इकाइमा नेपाल विद्यार्थी संघका पूर्व अध्यक्ष हुन् ।

प्रतिक्रिया