News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज डन न्यूज खोज प्रमुख समाचार

राष्ट्रिय माविका शिक्षक शिरिषको हर्कत, होटलमा छात्रा लगेर रक्सी पिउँदै लिए दुई विषयको परीक्षा

'यो घटनामा प्रधानाध्यापक सुर्य तिवारी, सहायक केन्द्राध्यक्ष घनश्याम रेग्मी र शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटीको मिलेमतो'

पोखरा । राष्ट्रिय माध्यमिक विद्यालय पोखरा–१, टुँडिखेलका एक शिक्षकले छात्रालाई होटलमा लगेर रक्सी र मासु खाँदै परीक्षा लिएको रहस्य खुलेको छ । राष्ट्रिय माविका शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटीले एक छात्रालाई होटलको एक कोठामा राखेर आफूले रक्सी र मासु खाँदै परीक्षा लिएका हुन् ।

प्रधानाध्यापक सुर्य तिवारी, सहायक केन्द्राध्यक्ष घनश्याम रेग्मी र शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटीको मिलेमतोमा यो जघन्य घटना घटाईएको हो । एकसाता अघि देखि भित्रभित्रै यो घटनाका विषयमा विवाद चर्किएपछि प्रधानाध्यापक सूर्य तिवारीले सो छात्राको परीक्षा नै रद्द गर्न राष्ट्रिय परीक्षा बोर्ड गण्डकी प्रदेश पोखरामा उजुरी दिएका थिए ।

विद्यालय भित्र लिनु पर्ने परीक्षा शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटीले होटलमा पु¥याएर लिएको घटनामा सो परीक्षाका लागि केन्द्राध्यक्ष समेत रहेका प्रधानाध्यापक तिवारी र सहायक केन्द्राध्यक्ष रेग्मीले पूर्णरुपमा सहयोग गरेको देखिन्छ ।

शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटीले होटलमा लगेर परीक्षा लिएको विद्यालयमा गठित छानबिन समिति अगाडि लिखित रुपमा स्वीकार गरेका छन् । त्यसैगरी सहायक केन्द्राध्यक्ष रेग्मीले लिखित पत्रमा अस्विकार गरेपनि त्यस दिनको टेलिफोन सम्पर्क र ती छात्राको बयानमा रेग्मीको संलग्नता पनि प्रष्ट रुपमा देखिन्छ ।

घटना भित्रभित्रै दवाउन छात्राका अभिभावकलाई बारम्बार विभिन्न शिक्षकहरुले धम्की दिदैं आईरहेका छन् । कक्षा ११ की ती छात्राले अंग्रेजी र शिक्षा तर्फको शैक्षणिक विधि विषयको आंशिक परीक्षा पोखरा वडा नं. ३२, खोलाको छेउस्थित एक होटलको रुममा बसेर साँझ अबेरसम्म दिएकी थिईन् ।

यसरी एक छात्रालाई होटलको कोठामा लगेर परीक्षा लिने शिक्षक शिरिष कुमार बस्ताकोटी, यसको लागि आवश्यक तयारी मिलाई दिने प्रधानाध्यापक सूर्य तिवारी र सहायक केन्द्राध्यक्ष घनश्याम रेग्मीमाथि कस्तो कारवाही हुन्छ, त्यो भने हेर्न नै बाँकी छ ।

प्रतिक्रिया