News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

समाचार

चेपाङ समुदायलाई वस्तीमा नै पुगी खाद्यान्न वितरण

लमजुङको बेँसीशहर नगरपालिका वडा नं. ११ चिति बरबोटमा बस्ने सिमान्तकृत चेपाङवस्तीमा खाद्यान्न सामग्री बितरण पछि जिल्ला प्रशासन कार्यालय लमजुङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्णप्रसाद शर्मा ।

सिर्जना बराल

लमजुङ । लमजुङको बेँसीशहर नगरपालिका वडा नं. ११ चिति बरबोटमा बस्ने सिमान्तकृत चेपाङवस्तीमा दशैं मनाउनका लागि खाद्यान्न सामग्री बितरण गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय लमजुङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्णप्रसाद शर्मा र नेपाल पत्रकार महासंघ लमजुङका अध्यक्ष आस गुरुङले संयुक्त रुपमा खाद्यान्न वितरण गर्नुभएको हो ।

राहत वितरण गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारीः लमजुङको बेँसीशहर नगरपालिका वडा नं.११ चिति बरबोटमा बस्ने सिमान्तकृत चेपाङवस्तीमा खाद्यान्न सामग्री बितरण गर्दै जिल्ला प्रशासन कार्यालय लमजुङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्णप्रसाद शर्मा ।

सरकारको जनता आवास कार्यक्रम अन्तर्गत चेपाङ वस्तीमा घर निर्माण गरे पनि अहिलेको विषम परिस्थितिमा १४ घरपरिवारलाई खाद्यान्न अभाव भएको सञ्चारमाध्यमहरुमा आएपछि वस्तीमा नै पुगी खाद्यान्न हस्तान्तरण गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया