News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

समाजवादी पार्टीद्वारा पाँच दिने आन्दोलनको घोषणा

'असंवैधानिक रुपमा संसद विघटन गरिएको भन्दै सभामुखलाई प्रतिनिधिसभाको बैठक बोलाउन आह्वान'

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी(जसपा)ले संसद विघटनको विरोधमा पाँच दिने आन्दोलनको घोषणा गरेको छ । बैठकले असंवैधानिक रुपमा संसद विघटन गरिएको भन्दै सभामुखलाई प्रतिनिधिसभाको बैठक बोलाउन आह्वान गर्ने पनि निर्णय गरेको छ ।

प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीले संसद विघटन गरे लगत्तै सत्तारुढ दल, नेपाली काँग्रेस र जनता समाजवादी दल लगायतले व्यापक विरोध गर्दै आन्दोलनको तयारी गरिरहेका छन् । जनता समाजवादी पार्टीले देशव्यापी प्रदर्शनदेखि मसाल जुलुससम्मका कार्यक्रम घोषणा गरेको छ ।

पुस ८ गते देशव्यापी प्रदर्शन, ९ गते आन्दोलन र संघर्ष तयारीका लागि देशभरी पार्टी कमिटीहरुका बैठक, १० गते राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको सबै जिल्लामा पुत्ला दहन गर्ने, ११ गते मसाल जुलुस र १२ गते सबै जिल्लामा बृहत् प्रदर्शन गर्ने कार्यक्रम तय गरिएको छ ।