News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

फोटो फिचर समाचार

अवैध रुपमा नदीको मापदण्ड विपरित सञ्चालित क्रसरहरुको अनुगमनमात्र हुन्छ कि कार्वाही पनि हुन्छ ?

जिल्ला समन्वय समिति कास्कीका प्रमुख बैनबहादुर अधिकारी क्षेत्रीको संयोजकत्वमा रहेको जिल्लास्तरीय अनुगमन समितिका सदस्य पोखरा महानगरप्रमुख मानबहादुर जिसीलगायतको अनुगमन टोली सोमबार कास्की तनहुँ सीमा कोत्रेमा सञ्चालित क्रसर उद्योगको अनुगमन गरेको छ । कोत्रेमा बर्षौंदेखि मापदण्ड विपरित सञ्चालित क्रसरहरुले नदीदोहन गर्दै अर्बौं रुपैयाँ लुटिसकेका छन् । आशा गरौं, यो अनुगमन टोलीले पक्कै पनि मापदण्ड र कानुन विपरित सञ्चालित क्रसरहरुलाई कार्वाही गर्नेछ र त्यस्ता क्रसर उद्योगहरु पनि बन्द गर्नेछ । तस्वीर :कृष्ण दवाडी/रासस 

जिल्ला समन्वय समिति कास्कीका प्रमुख बैनबहादुर अधिकारी क्षेत्रीको संयोजकत्वमा रहेको जिल्लास्तरीय अनुगमन समितिका सदस्य पोखरा महानगरप्रमुख मानबहादुर जिसीलगायतको अनुगमन टोली सोमबार कास्की तनहुँ सीमा कोत्रेमा सञ्चालित क्रसर उद्योगको अनुगमन गरेको छ । कोत्रेमा बर्षौंदेखि मापदण्ड विपरित सञ्चालित क्रसरहरुले नदीदोहन गर्दै अर्बौं रुपैयाँ लुटिसकेका छन् । आशा गरौं, यो अनुगमन टोलीले पक्कै पनि मापदण्ड र कानुन विपरित सञ्चालित क्रसरहरुलाई कार्वाही गर्नेछ र त्यस्ता क्रसर उद्योगहरु पनि बन्द गर्नेछ । तस्वीर :कृष्ण दवाडी/रासस

जिल्ला समन्वय समिति कास्कीका प्रमुख बैनबहादुर अधिकारी क्षेत्रीको संयोजकत्वमा रहेको जिल्लास्तरीय अनुगमन समितिका सदस्य पोखरा महानगरप्रमुख मानबहादुर जिसीलगायतको अनुगमन टोली सोमबार कास्की तनहुँ सीमा कोत्रेमा सञ्चालित क्रसर उद्योगको अनुगमन गरेको छ । कोत्रेमा बर्षौंदेखि मापदण्ड विपरित सञ्चालित क्रसरहरुले नदीदोहन गर्दै अर्बौं रुपैयाँ लुटिसकेका छन् । आशा गरौं, यो अनुगमन टोलीले पक्कै पनि मापदण्ड र कानुन विपरित सञ्चालित क्रसरहरुलाई कार्वाही गर्नेछ र त्यस्ता क्रसर उद्योगहरु पनि बन्द गर्नेछ । तस्वीर :कृष्ण दवाडी/रासस

प्रतिक्रिया