News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

कास्की ३ ‘ख’मा बराल र पहारीबिच कडा प्रतिस्पर्धा

प्रकाशले ४ हजार १ सय २१ मत प्राप्त गर्दा राजिवले ४ हजार १ सय २० प्राप्त, मतगणना जारी

पोखरा, ८ मंसिर । कास्की क्षेत्र नं. ३ ख अन्तर्गतको प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचनका लागि नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमालेका उम्मेदवार बीच कडा प्रतिस्पर्धा देखिएको छ । सत्तारुढ गठबन्धनका साझा उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसका प्रकाश बराल र एमालेका राजिव पहारी बिच जम्मा १ मतको मात्र अन्तर देखिएको छ ।

मतगणना जारी रहँदा उम्मेदवार प्रकाशले ४ हजार १ सय २१ मत प्राप्त गर्दा राजिवले ४ हजार १ सय २० प्राप्त गरेका छन् । त्यसैगरी, राप्रपाका हरिराम भण्डारीले ७ सय १४ मत प्राप्त गरेका छन् । अहिले अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको मतगणना भइरहेको छ ।

प्रतिनिधिसभा सदस्य तर्फ दामोदर बैरागी भारी मतले अगाडि

त्यसैगरी, प्रतिनिधिसभा सदस्य तर्फ कास्की क्षेत्र नं. ३ मा नेकपा एमालेका दामोदर बैरागीले १६ हजार २६ मत पाएका छन् भने सत्तारुढ ५ दलका गठबन्धनका तर्फबाट साझा उम्मेदवार बनेका नेकपा माओवादीका रामजीप्रसाद बराल ‘जीवन’ले ११ हजार ८ सय ७५ मत पाएका छन् । त्यसैगरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका योगराज कँडेलले ८ हजार ७४ मत पाएका छन् । मतगणना जारी छ ।

डनन्यूज ट्रेन्डिङ