News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

थापालाई हराउन लागेको भन्दै गण्डकीका भौतिक पूर्वाधारमन्त्री खड्का बर्खास्त

मन्त्री खड्का कास्की क्षेत्र नं. २ (ख)बाट नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट प्रदेश सभा सदस्यको उम्मेदवारको आकांक्षी थिए । तर, सो ठाउँमा थापाले टिकट प्राप्त गरेपछि खड्काले उनलाई असहयोग गरेको आरोप लगाइएको थियो । 

पोखरा, २९ कार्तिक । गण्डकी प्रदेशका भौतिक पूर्वाधार, सहरी विकास तथा यातायात व्यवस्था मन्त्री कुमार खड्का कानुनमन्त्रीसमेत रहेका विन्दुकुमार थापालाई हराउन लागेको भन्दै बर्खास्तीमा परेका छन् ।

मुख्यमन्त्री कृष्णचन्द्र नेपाली पोखरेलले आज प्रदेश प्रमुखको कार्यालयलाई पत्राचार गर्दै खड्कालाई हटाएको जानकारी गराएका हुन् । मुख्यमन्त्रीले सो मन्त्रालय आफैंले सम्हाल्ने भएका छन् । यसअघि गण्डकी प्रदेशका उर्जा मन्त्री हरिशरण आचार्य बर्खास्तीमा परेका थिए । आचार्यलाई पनि यहीँ आरोपमा मन्त्रीपदबाट बर्खास्त गरिएको थियो ।

मन्त्री खड्का कास्की क्षेत्र नं. २ (ख)बाट नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट प्रदेश सभा सदस्यको उम्मेदवारको आकांक्षी थिए । तर, सो ठाउँमा थापाले टिकट प्राप्त गरेपछि खड्काले उनलाई असहयोग गरेको आरोप लगाइएको थियो । यसअघि उर्जामन्त्री आचार्यलाई पनि आफ्नै सहकर्मी फणिन्द्र देवकोटालाई हराउन मूख्य भूमिका खेलिरहेको भन्ने आक्षेप लागेको थियो ।

डनन्यूज ट्रेन्डिङ