News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

कास्की क्षेत्र नं. ३ मा स्वतन्त्र पार्टी जीत नजिक पुगेको उम्मेदवार पौडेलको भनाई

पोखरा, १३ कार्तिक । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको कास्की जिल्लाको अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नं २ मा निर्वाचन प्रचार प्रसारको कार्याक्रम तिब्र रुपमा अघि बढाएको छ । प्रचार–प्रसारलाई तिव्रता दिनको लागी क्षेत्र नं ३ को क्षेत्रीय पार्टी कार्यालय खोलिएको बताइएको छ ।

पार्टी कार्यालयको उद्घाटन गर्दै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका कास्की क्षेत्र नम्बर ३ का उम्मेदवार योगराज पौडेलले दलहरुप्रति जनताको वितृष्णा बढ्दै गईरहेको अवस्थामा नयाँ पुस्ता र विचारलाई जनताले मनपराएको हुँदा आफूहरु जीतको नजिकै पुगेको धारणा व्यक्त गरे । उनले जनताको चाहाना र भावना अनुसार इमान्दारिताका साथ राष्ट्रियताको सवालमा खरो उत्रिएर काम गर्ने प्रतिवद्धता पनि व्यक्त गरे ।

उक्त कार्याक्रममा बोल्दै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका गण्डकी प्रदेश अध्यक्ष डाक्टर ढाका कुमार श्रेष्ठले जीत निश्चत रहेको र पार्टीको सिद्धान्तमा रहेर काम गर्ने जानकारी दिए । उनले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले मात्र जनताको भवना बुझेर काम गर्ने दावी गरे ।

उक्त कार्याक्रममा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका विभिन्न नेताले पार्टीको योजना र सिद्धान्तको विषयमा बोलेका थिए । अन्नपूर्ण गाउँपालिका वडा नं २ का विभिन्न टोलमा शनिबार राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले प्रचार प्रसार गरिएको छ ।

डनन्यूज ट्रेन्डिङ