News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

प्रेस काउन्सिलकी सदस्य दुर्गा भण्डारीले मागिन् माफी

पोखरा, ६ जेठ । प्रेस काउन्सिल नेपालकी सदस्य दुर्गा भण्डारीले पत्रकार अनिशा श्रेष्ठसँग आज नेपाल पत्रकार महासंघ कास्कीमा माफी मागेकी छिन् । पत्रकार श्रेष्ठलाई हतोत्साही बनाउने गरी गैरजिम्मेवारीपूर्ण ढंगले व्यक्तिगत रुपमा आक्षेप लगाएकी भण्डारीले अब आईन्दा यस्तो गल्ती नदोहोर्याउने शर्तमा माफी मागेकी हुन् ।

सिटीवान टेलिभिजनमा कार्यरत पत्रकार श्रेष्ठमाथि दुव्र्यवहार भएपछि टेलिभिजनका व्रोडकास्टिङ्ग म्यानेजर विष्णु गौतमले नेपाल पत्रकार महासंघ कास्की, नेपाल पत्रकार महासंघ गण्डकी प्रदेश, नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रीय कार्यालय र प्रेस काउन्सिल नेपालमा यस्तो खालको दुव्र्यवहार र हिंसाको विपक्षमा उचित कारवाहीको माग गर्दै दुर्गा भण्डारीलाई कारवाही गर्न निवेदन दिएका थिए ।

आज भएको वार्तामा नेपाल पत्रकार महासंघ कास्कीका अध्यक्ष विमला भण्डारी, उपाध्यक्ष रामप्रसाद तिमिल्सिना, सहसचिव श्रीराम सिग्देल, दुर्गा भण्डारीका श्रीमान पुण्य पौडेल, सिटीवान टेलिभिजनका विष्णु गौतम लगायतको उपस्थितिमा दुर्गा भण्डारीले पत्रकार अनिशा श्रेष्ठसँग दुई हात जोडेर माफी मागेकी हुन् ।

प्रेस काउन्सिल कै सदस्य रहेकी भण्डारीले हिजो बिहीबार राती मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय पोखरामा रहेको मिडिया सेन्टरमा अन्तर्वार्ता लिईरहँदा सोधिएको प्रश्नको उत्तर दिन नसकेपछि झोक्किएर क्यामरा फ्रेमबाट बाहिरिदैं पत्रकार श्रेष्ठलाई व्यक्तिगत रुपमा आक्षेप लगाउने खालका अभिव्यक्तिहरु दिएकी थिईन् ।

सो अन्तर्वार्ताका क्रममा पत्रकार श्रेष्ठले भण्डारीलाई तपाईले नै निर्वाचनका समयमा आचारसंहिता उल्लंघन गरेको आरोप छ नि, के भन्नु हुन्छ ? भनेर सोधेकी थिईन् । यसको जवाफ दिन नसकेपछि अन्तर्वार्ता नै बिचमा छाडेर रिसाउँदै सञ्चारिका समूह गण्डकी प्रदेशको महासचिव समेत रहेकी श्रेष्ठलाई ”तिमीलाई सञ्चारिकाको महासचिव मैले बनाइदिएको हो, कांग्रेसले जित्यो भन्दैमा कोही फुरफुर नभए हुन्छ, कोबाट परिचालित हो भन्ने सबै थाहा छ’’ भन्दै हकारेकी थिईन् ।

आज भएको वार्तामा नेपाल पत्रकार महासंघ कास्कीका अध्यक्ष विमला भण्डारी, उपाध्यक्ष रामप्रसाद तिमिल्सिना, सहसचिव श्रीराम सिग्देल, दुर्गा भण्डारीका श्रीमान पुण्य पौडेल, सिटीवान टेलिभिजनका विष्णु गौतम लगायतको उपस्थितिमा दुर्गा भण्डारीले पत्रकार अनिशा श्रेष्ठसँग दुई हात जोडेर माफी मागेकी हुन् ।

प्रतिक्रिया

डनन्यूज ट्रेन्डिङ