News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

पार्टीको सम्पर्क कार्यालय उद्घाटन गर्न गएका अर्थमन्त्री बरालको गाडीको ठक्करबाट मीनबहादुरको मृत्यु

'अन्य कुनै व्यक्तिले मन्त्रीको गाडी सिक्ने क्रममा सो दुर्घटना भएको हो कि भन्ने आशंका !'

वैशाख १ गते नयाँ वर्षका दिन अर्थमन्त्री बराल गाडीबाट ओर्लिएर सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन समारोहमा सहभागी भईरहँदा कार्यक्रम स्थलभन्दा डेढ किलोमिटर पर उनको गाडीले मोटरसाईकलमा सवार एक दम्पतीलाई ठक्कर दिएको थियो ।

पोखरा, ८ वैशाख । गण्डकी प्रदेशका अर्थमन्त्री रामजी बराल ‘जीवन’ चढेको गाडीको ठक्करबाट घाइते भएका मोटरसाईकल चालक मिनबहादुर पाईजाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको छ । अर्थमन्त्री बराल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)को पोखरा महानगरपालिका वडा नं. ३२ टाँडीमा सम्पर्क कार्यालय उद्घाटन कार्यक्रममा सहभागी हुन गएको बेलामा सो दुर्घटना भएको हो ।

अर्थमन्त्री बराल चढ्ने ग १ झ ४४५ नम्बरको गाडीले पोखरा–३२, कालिकानगर स्थित छोटी भन्ने ठाउँमा वैशाख १ गते मोटरसाईकलमा सवार श्रीमान श्रीमतीलाई नै ठक्कर दिएको थियो । तनहुँको शुक्लागण्डकी–२ एक्लेखेतका घर भएका मीनबहादुर पाइजा र उनकी श्रीमती घाइते मन्त्रीको गाडीको ठक्करबाट घाईते भएका थिए । ५ दिनसम्म बेहोश अवस्थामा नै रहेका मिनबहादुरको मनिपाल शिक्षण अस्पताल पोखरामा उपचार गराउने क्रममा छैटौं दिनमा डाक्टरले मृत घोषणा गरेको थिए । उनको टाउको र अण्डकोषमा गम्भिर चोट लागेको थियो । उनकी श्रीमतीको भने टाउकोमा चोट लागेको र टाँका लगाएर सोही दिन नै डिस्चार्ज गरिएको थियो ।

तर सञ्चारमाध्यमसँगको प्रश्नमा अर्थमन्त्री बरालको सचिवालयले ठाडै ढाँट्दै सो दुर्घटना भएका दिन गाडीमा अर्थमन्त्री सवार नभएको बताएको छ । जब कि अर्थमन्त्री आफ्नै पार्टीको सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गर्न सोही गाडीमा त्यहाँ पुगेको सामाजिक सञ्जालमा राखिएका तस्विरहरुले पनि पुष्टि गर्दछन् ।

वैशाख १ गते नयाँ वर्षका दिन अर्थमन्त्री बराल गाडीबाट ओर्लिएर सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन समारोहमा सहभागी भईरहँदा कार्यक्रम स्थलभन्दा डेढ किलोमिटर पर उनको गाडीले मोटरसाईकलमा सवार एक दम्पतीलाई ठक्कर दिएको थियो । मन्त्री ओर्लिएपछि गाडी नजिकै पार्किङ गरी नराखिकन चालकले कार्यक्रम स्थलभन्दा निकै परसम्म असाध्यै द्रुत गतिमा कुदाउँदा सो दुर्घटना हुन पुगेको प्रत्यक्षदर्शीले बताएका छन् ।

गाडीबाट मन्त्री ओर्लिएर कार्यक्रममा सहभागी भईरहँदा अन्य कुनै व्यक्तिले गाडी सिक्ने क्रममा सो दुर्घटना भएको हो कि भन्ने आशंका समेत भएको भन्दै यसको छानबिन गर्नुपर्ने स्थानीयवासीले बताएका छन् । तर सञ्चारमाध्यमसँगको प्रश्नमा अर्थमन्त्री बरालको सचिवालयले ठाडै ढाँट्दै सो दुर्घटना भएका दिन गाडीमा अर्थमन्त्री सवार नभएको बताएको छ । जब कि अर्थमन्त्री आफ्नै पार्टीको सम्पर्क कार्यालयको उद्घाटन गर्न सोही गाडीमा त्यहाँ पुगेको सामाजिक सञ्जालमा राखिएका तस्विरहरुले पनि पुष्टि गर्दछन् ।

प्रतिक्रिया