News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

मन्त्री खड्काले डा.आचार्यसँग मागे माफी

प्रवक्ता खड्काले डा.आचार्यलाई ‘तँलाई धुलो पार्छु' भन्दै धम्क्याएका थिए

पोखरा । गण्डकी प्रदेशका भौतिक पूर्वाधार, शहरी विकास तथा यातायात व्यवस्था मन्त्रालय एवं प्रवक्ता कुमार खड्काले आज आफ्नै कार्यकर्तासँग माफी मागेका छन् । नेपाली कांग्रेस कास्की क्षेत्र नं. २ ख बाट नवनिर्वाचित प्रदेश अधिवेशन प्रतिनिधि डा.कृष्ण आचार्यसँग आज माफी मागेका हुन् ।

आज विहानदेखि प्रर्दशनी केन्द्र नयाँबजारमा चलिरहेको कांग्रेसको क्षेत्रीय अधिवेशनका क्रममा प्रवक्ता खड्काले आफूलाई मतदान नगर्न प्रचारप्रसार गरेको र चिट बाँडेको आरोप लगाउँदै डा.आचार्यलाई ‘तँलाई धुलो पार्छु, बाहिरबाट आएर यहाँ राजनीति गर्छस्’ भन्दै सबैका अगाडि धम्क्याएका थिए ।

मन्त्री खड्काले धम्क्याएपछि तत्कालै क्षेत्रीय प्रतिनिधिहरुले सम्झाउँदै डा.आचार्यसँग माफी माग्न लगाएका थिए । यतिबेला भईरहेको मतदानमा नेपाली कांग्रेस कास्कीका प्रभावशाली नेताद्वय शुक्रराज शर्मा र देवराज चालिसेका दुई गुट समूह बीच प्रतिस्पर्धा चलिरहेको छ ।

एकातिर ‘हेभ्भीवेट हराऔं’ अभियान चलिरहेको छ भने अर्कोतर्फ क्षेत्री र गैरक्षेत्रीहरु बीच व्यापक मतभेद पनि देखिएको एक क्षेत्रीय प्रतिनिधिले जानकारी दिए । आज हुने यस अधिवेशनले १५ सदस्यीय क्षेत्रीय कार्यसमिति र २५ जना महाधिवेशन प्रतिनिधि चुन्नेछ ।

प्रतिक्रिया