News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा ईन्द्रजीत पक्राउ

'पोखरा वडा नं. १४ चाउथेबाट पक्राउ गरी कास्की जिल्ला अदालतबाट १० दिन म्याद थप'

पोखरा । १६ वर्षे बालिकालाई जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा प्रहरीले ईन्द्रजीत कुमार शर्मा पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले शर्मालाई पोखरा वडा नं. १४ चाउथेबाट पक्राउ गरी कास्की जिल्ला अदालतबाट १० दिन म्याद थप गरी जबरजस्ती करणी मुद्दामा अनुसन्धान प्रक्रिया अगाडि बढाएको छ ।

भारत विहार प्रदेश पश्चिमी चम्पारण जिल्ला फतुछापर ब्रितिटोला वडा नं. ७ वथना स्थायी घर भई हाल पोखरा वडा नं. ९ शान्तिवनमा बस्ने २७ वर्षीय शर्माले विभिन्न प्रलोभनमा पारी डर, धाकधम्की समेत दिई जबरजस्ती करणी गरी गोप्य भिडियो बनाई उक्त भिडियो तथा फोटोहरु बालिका कैं नामको नक्कली फेसबुक आईडी बनाएर अश्लिल फोटो समेत राखेको पीडित बालिकाले उजुरीमा उल्लेख गरेकी छिन् ।

प्रतिक्रिया