News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज समाचार

लागूऔषधसहित पर्वतका तीन युवा पोखरामा पक्राउ

पोखरा, २० भदौं । लागूऔषधसहित प्रहरीले तीन युवालाई पक्राउ गरेको छ । लागूऔषध नियन्त्रण ब्यूरो शाखा पोखरा, वडा प्रहरी कार्यालय बैदाम र जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीको समन्वयमा खटिएको प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई पोखरा–६, जरेबरबाट पक्राउ गरेको हो ।

यसरी पक्राउ पर्नेहरुमा पर्वत जिल्ला मोदी गाउँपालिका वडा नं. ८ चित्रे बस्ने २४ वर्षीय सविन विक, सोही गाउँपालिकाको वडा नं. ६ राम्जाका २४ वर्षीय सोवित जिसी र सोही गाउँपालिका कैं वडा नं. ८ चित्रे घर भई हाल पोखरा–६, शान्तिपाटन बस्ने २९ वर्षीय दिवस गुरुङ रहेका छन् ।

उनीहरुको साथबाट प्रहरीले लागूऔषध बुप्रिनर्फिन ८० एम्पुल, फेनेरागन ७९ एम्पुल, डाईजोपाम ८१ एम्पुल गरी दुईसय ४० एम्पुल लागूऔषध फेला पारेको थियो । भदौं १८ गते पक्राउ परेका यी युवाहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले लागूऔषध सम्बन्धि मुद्दामा कास्की जिल्ला अदालतबाट १५ दिनको म्याद थप गरी अनुसन्धान प्रकृया अगाडि बढाएको छ ।