News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

प्रमुख समाचार राजनीति

बालुवाटारबाट बालकोट पुगे ओली

'बालकोट निवासमा भ्रष्टाचार काण्डले विवादित पूर्वसञ्चारमन्त्री बास्कोटा बस्दै आएका थिए'

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष एव. प्रधानमन्त्री खड्गप्रसाद ओलीले बालुवाटार निवास छाडेर बालकोट पुगेका छन् । ओलीलाई बालुवाटारदेखि बालकोटसम्म एमालेका नेता कार्यकर्ताहरुले स्कर्टिङ गर्दै लगेका थिए ।

सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनःस्थापित गर्दै नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवालाई प्रधानमन्त्री बनाएसँगै ओली पदमुक्त भएका थिए । एमाले नेता महेश बस्नेतले ओलीको स्वागत र विदाईका लागि भेला हुन कार्यकर्तालाई आह्वान गरेका थिए । तर पानी परेका कारण ओलीको विदाई र स्वागत कार्यक्रम विथोलिएको छ ।

कांग्रेसका सभापति देउवाले प्रधानमन्त्रीको पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गरिसकेका छन् । यता, निवर्तमान प्रधानमन्त्री ओलीले मंगलबार दिउँसो सिंहदरबारस्थित प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद् कार्यालयबाट बिदाई सम्बोधन गर्दै बाहिरिएका छन् । प्रधानमन्त्री भएपछि बालुवाटार पुगेका ओलीको बालकोट निवासमा भ्रष्टाचार काण्डले बाहिरिएका विवादित पूर्वसञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटा बस्दै आएका थिए ।

प्रतिक्रिया