News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज डन न्यूज खोज प्रमुख समाचार

पक्राउ परेका शिक्षकहरुलाई अदालतबाट म्याद थप गरी अनुसन्धान शुरु

'कास्की जिल्ला अदालतबाट अनुसन्धानका लागि पाँच दिनको म्याद थप'

पोखरा । राष्ट्रिय माध्यमिक विद्यालय पोखरा–१, टुँडिखेलका प्रधानाध्यापकसहित पक्राउ परेका तीनजना शिक्षकलाई कास्की जिल्ला अदालतले अनुसन्धानका लागि पाँच दिनको म्याद थप गरेको छ । राष्ट्रिय परीक्षा बोर्ड सानोठिमी, भक्तपुरको जाहेरीका आधारमा कास्की प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

शिक्षा ऐन अन्तरगत मुद्दामा पक्राउ परेका उनीहरुलाई एक छात्रालाई कक्षा ११ को ऐच्छिक अंग्रेजी र शैक्षणिक विधि विषयक आंशिक परीक्षामा परीक्षा केन्द्रभन्दा बाहिर होटलमा लगि अमर्यादित रुपमा परीक्षा लिएको र अन्य प्रचलित कानुन विपरितको कसुर गरेको आरोपमा गत माघ २ गते बोर्डले जाहेरी दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख एसपी जीवन श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १८, कास्कीकोट स्थायी घर भई हाल पोखरा वडा नं. १ बाघबजार बस्ने राष्ट्रिय माविका प्रधानाध्यापक वर्ष ४८ का सुर्य तिवारी, कास्की रुपा गाउँपालिका वडा नं. ४ सिद्ध स्थायी घर भई हाल पोखरा–११ फुलबारी बस्ने राष्ट्रिय माविसका शिक्षक ४१ वर्षीय घनश्याम रेग्मी र पोखरा–२० भलाम बस्ने राष्ट्रिय माविका शिक्षक शिरिष कुमार वस्ताकोटीलाई कास्की प्रहरीले पक्राउ गरी थप अनुसन्धान शुरु गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रवक्ता एवम् डिएसपी सुवास हमालले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया