News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

राजनीति समाचार

माओवादी केन्द्रका एकदर्जन नेता तथा कार्यकर्ता एमालेमा प्रवेश

एकीकृत समाजवादी कास्कीका सचिव होमबहादुर नेपाली पनि एमालेमा फर्किए

पोखरा, १४ कार्तिक । कास्कीमा नेकपा माओवादी केन्द्रका एक दर्जन नेता तथा कार्यकर्ता आज एमालेमा प्रवेश गरेका छन् । एमाले गण्डकी प्रदेश संगठन कमिटीद्वारा आज आयोजित कार्यक्रममा एमाले संगठन विभाग प्रमुख खगराज अधिकारी, प्रदेश कमिटी अध्यक्ष नवराज शर्मा, पोलिटव्युरो सदस्य सीता गिरी ओली र केन्द्रीय सदस्य कृष्ण थापालगायतका नेताहरूले उनीहरुलाई स्वागत गरेका थिए ।

एमालेमा प्रवेश गर्नेहरुमा माओवादी प्रदेश कमिटी सदस्य राजु शर्मा तिमिल्सिना, पूर्व जिल्ला कमिटी सदस्य चुणामणी विक र भूपालबहादुर थापा, पोखरा १८ का उपाध्यक्ष नारायण तिमिल्सिना लगायत १२ जना रहेका छन् । साथै, एकीकृत समाजवादी कास्कीका सचिव होमबहादुर नेपाली पनि गत शनिबार एमाले प्रवेश गरेका थिए ।

यसैविच कुनै पनि दलमा खुलेर नलागेका दुई जना सामाजिक अभियन्ताले पनि एमाले रोजेका छन् । हिमालय क्लब पोखरा १६ का अध्यक्ष मोहन थापा र सोही क्लबका संस्थापक अध्यक्ष तीर्थ तामाङ एमाले प्रवेश गरेका हुन् ।

पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा बोल्दै एमाले संगठन विभाग प्रमुख तथा कास्की १ (क) बाट प्रदेश सभा सदस्य उम्मेदवार खगराज अधिकारीले सबै कम्युनिष्ट, देशभक्त र राष्ट्रवादी शक्तिलाई एमालेमा गोलबन्द गर्ने बताए । उनले कम्युनिष्ट आन्दोलनलाई एकताबद्ध र सुदृढ गर्ने अभियानमा लागेको जानकारी दिए ।

डनन्यूज ट्रेन्डिङ