News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

खहरेचोकस्थित निर्माणाधिन पाँचतले घरबाट खसेर ३७ वर्षीय ईञ्जिनियर प्रबिण भट्टराईको मृत्यु

ईञ्जिनियर प्रविण भट्टराई वैकल्पिक विद्युतीय उर्जा सम्बन्धि विशेष दख्खल राख्दथे

पोखरा, १६ माघ । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. ६, खहरेचोकस्थित निर्माणाधिन पाँचतले घरबाट खसेर आज मंगलबार पोखरा–८, रत्नचोकका ३७ वर्षीय ईञ्जिनियर प्रविण भट्टराईको मृत्यु भएको छ । निर्माणाधीन घरमा तातो पानी आउने प्रणाली हेर्न जाँदा उनी लिफ्टबाट खसेका थिए ।

निर्माणाधिन घरको तातो पानीको सर्भे गर्ने क्रममा दिउँसो १ बजेको समयमा लिफ्टबाट खसेर घाईते भएका ईञ्जिनियर भट्टराईको उपचारका क्रममा गण्डकी मेडिकल कलेजमा दिउँसो २ बजेर २७ मिनेट जाँदा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीले जानकारी दिएको छ । ईञ्जिनियर भट्टराई पोखरा न्यूरोडमा रहेका मुक्ति ईनर्जी प्रा.लि.का पूर्वकर्मचारी हुन् । हाल उनले आफ्नै छुट्टै व्यवसाय सञ्चालन गर्दै आईरहेका थिए । उनी वैकल्पिक विद्युतीय उर्जा सम्बन्धि विशेष दख्खल राख्दथे ।

ईञ्जिनियर प्रविण भट्टराई

 

डनन्यूज ट्रेन्डिङ