News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

बागलुङमा लोकल (घरेलु) रक्सी पिउँदा चार मजदुरको मृत्यु

'बागलुङ मल्मस्थित खानेपानी आयोजनामा काम गर्ने मजदुरको मृत्यु, दुईजना गम्भीर विरामी'

बागलुङ । स्थानीय मदिरा पसल (भट्टि)मा लोकल (घरेलु) मदिरा पिउँदा सोमबार बागलुङमा चारजना मजदुरको मृत्यु हुनुका साथै दुईजना गम्भीर विरामी परेका छन् । बागलुङको गलकोट नगरपालिका वडा नं.७ मल्मस्थित खानेपानी आयोजनामा काम गर्ने मजदुरहरुले लोकल रक्सी (मदिरा) पिउँदा विरामी भएपछि उपचारका लागि अस्पतालमा ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बागलुङले जानकारी दिएको छ ।

बागलुङ प्रहरीका अनुसार लोकल रक्सी पिउँदा मृत्यु हुनेहरुमा २१ वर्षीय दीपेन्द्र पुन, ३९ वर्षीय दूधबहादुर राना, ५१ वर्षीय रेखबहादुर राना र ३० वर्षीय प्रविन घर्ती रहेकाका छन् । त्यसैगरी, ३८ वर्षीय खेमराज घर्ती र २६ वर्षीय रवीन्द्र पुनको धौलागिरि अस्पतालको डाइलासिस कक्षमा उपचार भइरहेको छ ।
मदिरा पसल सञ्चालकलाई प्रहरीले पक्राउ गर्दै के कति कारणले ती मजदुरहरुको मृत्यु हुन पुगेको हो भन्ने विषयमा थप अनुसन्धान शुरु गरेको छ ।

प्रतिक्रिया