News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

मनाङमा ट्रक दुर्घटना हुँदा तीनजनाको मृत्यु, चार गम्भिर घाईते

'लमजुङको वेसीशहरबाट चामेतर्फ जाँदै गरेको ध१ख ५९२ नम्बरको ट्रक मनाङको खोत्रोमा दुर्घटनाग्रस्त'

मनाङ । आज मनाङको नासों गाउँपालिका वडा नं. ३ खोत्रोमा ट्रक दुर्घटना हुँदा तीनजनाको मृत्यु र चारजना गम्भिर घाईते भएको छन् । लमजुङको वेसीशहरबाट चामेतर्फ जाँदै गरेको ध१ख ५९२ नम्बरको ट्रक मनाङको खोत्रोमा दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मनाङका प्रहरी नायव उपरिक्षक सुवास खड्काले जानकारी दिए ।

दुर्घटनामा परी मनाङ नासोँ गाउँपालिका वडा नं. ४ का ३५ वर्षीय मनिषा गुरुङ, ३६ वर्षीय लालकाशी गुरुङ र ६ वर्षीय लिउन गुरुङ रहेका छन् । दुर्घटनामा परी चारजना गम्भिर घाईते भएका छन् । सो ट्रकमा चालकसहित ८ जना रहेका थिए । घाईतेहरुको लमजुङ जिल्ला अस्पतालमा उपचार भईरहको छ । सो ट्रक सडकबाट करिब ६० मिटर तल मस्र्याङ्दी नदीमा खसेको थियो ।

 

 

प्रतिक्रिया