News Portal

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्राईम–न्यूज प्रमुख समाचार

चन्दाका नाममा ठगी गर्दै हिड्ने पाँचजना पक्राउ

'लामा पोशाकमा टाशी छोग्याल गुम्बाको नामको रसिद लिई त्यो समूहले रकम उठाउँदै हिडिरहेका थियो'

पोखरा । अवैध रुपमा चन्दा रकम उठाई ठगी गर्दै हिडिरहेको आरोपमा प्रहरीले पाँचजनालाई पक्राउ गरेको छ । लामा पोशाकमा रहेका ती व्यक्तिले टाशी छोग्याल गुम्बा गजुरा नगरपालिका वडा नं. २ कटानी रौतहतको नामको रसिद लिई रकम उठाउँदै हिडिरहेका थिए ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्की र वडा प्रहरी कार्यालय रामबजारको टोलीले ती पाँचजनालाई पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १ नयाँगाउँ मितेरी टोलबाट पक्राउ गरेको थियो । ती व्यक्तिहरुको साथबाट चन्दा वापत् भन्दै उठाईएको ४२ हजार चारसय ९१ रुपैयाँ, रसिद ठेली, विभिन्न फाईल तथा रजिष्टरहरु र फोटोसमेत प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

प्रहरीले फागुन २९ गते दिउँसो ४ बजेको समयमा पक्राउ गरेका ती पाँचजनालाई कास्की जिल्ला अदालतबाट पाँचदिनको म्याद थप गरी अनुसन्धान अगाडि बढाएको छ ।

यसरी पक्राउ पर्नेहरुमा जिल्ला मकवानपुर बकैया गाँउपालिका वडा नं. १ आहालडाँडा घर भई हाल पोखरा वडा नं. ९ पृथ्वीचोकमा बस्दै आएका छीरिङ भन्ने ४२ वर्षीय निमा तामाङ, ६० वर्षीय धन बहादुर लामा, ३५ वर्षीय पदमबहादुर लामा, २६ वर्षीय बिजय लामा र ३५ वर्षीय जित बहादुर थिङ रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया